Hledáme studentského asistenta/asistentku pro Zahraniční oddělení UP

Ilustrační foto: Andrew Neel, Unsplash.com
Středa 3. březen 2021, 10:26 – Text: -sp-

Milí studenti a studentky,

aktuálně na Zahraničním oddělení UP hledáme studentského asistenta/asistentku pro dlouhodobou spolupráci s nástupem od 15.3.2021. Jedná se o administrativní práci v rozsahu 20-30 hodin měsíčně.

Koho hledáme?

• studenta/studentku magisterského nebo doktorského programu na UP
  • spolehlivého, učenlivého, pečlivého a komunikativního člověka
  • občana/občanku České republiky s češtinou jako mateřským jazykem

Co požadujeme?

• znalost a zdatnost práce v online prostředí - MS Office - Excel, MS Teams, Google
  • mimo češtinu i znalost anglického jazyka na úrovni CEFR B2/C1, další cizí jazyky jsou výhodou
  • vlastní počítač a připojení k internetu

Co nabízíme?

• finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu a možnost práce na dálku
  • zajímavou pracovní náplň v oblasti internacionalizace, přátelský kolektiv a podporu

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Zájemci mohou své strukturované životopisy a krátké motivační dopisy v českém jazyce zasílat ve formátu .pdf na emailovou adresu stepanka.pridalova@upol.cz do 8. 3. 2021, 12:00. Do předmětu emailu prosíme uvést Asistent ZO UP.

Pozvánky a podrobnosti k užšímu výběrovému řízení, které bude probíhat v online prostředí ve dnech 10. a 11. 3. 2021, budou zájemcům zaslány 9. 3. 2021 emailem.

Těšíme se na Vaše kandidatury!
Tým ZO UP