Pozvání na křest 3 publikací z edice Česká divadelní fotografie

Středa 25. květen 2022, 19:19

Dovolujemei si Vás pozvat na křest 3 publikací z edice Česká divadelní fotografie – Václav Chochola, Jaroslav Prokop a Vilém Sochůrek. Edice Institutu umění – Divadelního ústavu se věnuje významným českým divadelním fotografům a klade si za cíl zviditelnit a zvýšit odbornou prestiž tohoto oboru jak mezi teatrology a historiky fotografie, tak i mezi širší veřejnost.

Slavnostní křest proběhne 7. června 2022 od 17:00 v prostorách jedné z budov IDU na adrese Nekázanka 16, Praha 1. V rámci večera o publikacích promluví fotograf a pedagog Josef Ptáček, teatroložka a historička Věra Velemanová, fotografka, kurátorka a pedagožka Blanka Chocholová, fotograf, grafik a pedagog Jaroslav Prokop a vedoucí edice Denisa Šťastná

Publikace budou na místě ke koupi se slevou.

FB událost

Publikace jsou dostupné na našem e-knihkupectví Prospero.

Těšíme se na viděnou!

Anna Poláková