5. - 11.10. bude PREZENČNÍ výuka

Pátek 2. říjen 2020, 14:08

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

milé studentky, milí studenti,

na základě Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci v týdnu od 5. do 11. 10. 2020 bude realizovat výuku v souladu s uvedeným nařízením, tedy prezenční formou, a to při respektování všech dosavadních opatření, které jsou blíže specifikována fakultním semaforem (aktuální stupeň rizika 2).

V krajích, které jsou podle platného semaforu zelené – Jihočeský, Liberecký, Královéhradecký a Olomoucký kraj – dochází k omezení provozu vysokých škol podle zákona o vysokých školách tak, že součástí vzdělávání není zpěv a sportovní činnosti. Vzhledem k zařazení Olomouckého kraje do „zelené zóny“, se na FF UP nevztahuje zákaz kontaktní výuky, ale pouze výše uvedená omezení (zpěv, sportovní činnosti).

Situace bude dále vyhodnocována a o dalších případných změnách Vás budete informovat v druhé polovině následujícího týdne. Toto nařízení může být pochopitelně upraveno na základě rozhodnutí KHS čí dalších institucí státu.

Děkujeme Vám všem za respektování zavedených opatření a přejeme Vám všem zdraví a pozitivní mysl.

Příp. dotazy směřujte na krizový email: koronavirusnaffup@upol.cz

Společně to zvládneme.

Vaše vedení FF UP