KOREJSKÁ REPUBLIKA - stipendijní program DUO-Korea Fellowship Program 2019/2020

Ilustrační foto: Yeo Khee, Unsplash.com
pátek 12. duben 2019, 14:40 – Text: -sb-

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o pokračování programu DUO-Korea Fellowship Program, který umožňuje výměnné pobyty VŠ studentů mezi Jižní Koreou a zeměmi Evropské unie.

Mezi příslušnými vysokými školami musí být v rámci tohoto programu uzavřena dohoda o dvoustranné spolupráci. Každý účastník výměny musí mít příslib přijetí od partnerské školy. Žádost o uskutečnění obou výměnných pobytů musí po vzájemné dohodě obou vysokých škol předložit sekretariátu programu ASEM-DUO korejská vysoká škola.

Uzávěrka přijímání žádostí na akademický rok 2019/2020 je 10. května 2019.

Informace k programu jsou zveřejněny na webových stránkách DZS zde. Podrobné informace, formuláře a pokyny pro podání přihlášky jsou k dispozici na webové stránce programu http://www.asemduo.org/.

Zdroj: Akademická informační agentura