Soutěž o nejlepší fotografii z výměnného pobytu v zahraničí v AR 2022/23

Středa 21. červen 2023, 8:15

Zdroj: Twitter

Milé studentky, milí studenti,

zahraniční oddělení FF UP vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii z výměnného pobytu v zahraničí v AR 2022/23: This is the reason...

Takže pokud Vás během výměnného pobytu v zahraničí zaujalo nějaké místo, nebo jste si oblíbili nějaké místo tak, že jste tam rádi pobývali, že jste se tam rádi vraceli, ať už to byla oblíbená kavárna, či restaurace, park, učebna, knihovna, historická památka, rozhledna, pokoj na kolejích, hory, pláž atd. atp., neváhejte a přihlaste se se svým snímkem do naší soutěže! Po jejím vyhodnocení budou fotografie součástí výstavy na podporu propagace výjezdů do zahraničí. Fotografii můžete do soutěže zaslat až do 25. srpna 2023, více viz podmínky níže.

Těšíme se na sdílení Vašich zážitků z cest prostřednictvím Vašeho snímku!

Vaše Zahraniční oddělení FF UP

PODMÍNKY  SOUTĚŽE

•     Fotografii může do soutěže zaslat pouze autor fotografie – student, který se v AR
      2022/23 účastnil výměnného pobytu v zahraničí.
•     Jeden soutěžící může přihlásit jen 1 fotografii pořízenou v místě výměnného pobytu.
•     Uzávěrka soutěže je 25. 8. 2023.
•     Vyhrazujeme si právo přihlášený snímek do soutěže nezařadit.
•     Přihlášením snímku do soutěže vyjadřujete souhlas s jejími pravidly, se zveřejněním
      snímku a také se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich použitím.
•     Porota: zaměstnanci zahr. odd. FF UP.
•     Autoři 3 nejpovedenějších fotografií budou odměněni dárkem z UPointu.
•     Po vyhodnocení soutěže bude následovat výstava vybraných 10 - 20 fotografií v Galerii Respirium FF UP na Křížkovského 10.

PARAMETRY  SOUTĚŽNÍCH  FOTOGRAFIÍ

•     Není důležitý jen obsah, ale i forma, tj. kvalita snímku.
•     Maximální velikost souboru 2 MB
•     Formát souboru: jpg, png
•     Doporučujeme dát snímku výstižný název.
•    Fotku pošlete na e-mailovou adresu j.horakova@upol.cz

Vítězové minulého ročníku:

1. místo – Vojtěch Fremr: Dobývání finské divočiny, Finsko
  2. místo – Adam Pešout: Ledové království, vodní hrad Trakai, Litva
  3. místo – Žofie Křížková: Akademická čtvrthodinka, Uhrturm, Štýrský Hradec, Rakousko