Den otevřených dveří KDFS prosinec 2023

Pátek 24. listopad 2023, 19:43

Ahoj!

Miluješ film, divadlo, rozhlas nebo televizi? Nebo o těchhle oblastech nevíš nic moc do hloubky, ale máš k nim tak nějak blízko? Chceš svoje vědomosti posunout o level výš a porozumět světu médií, obrazů a lidské interakce? Chceš pracovat v TV nebo filmovém průmyslu, v rozhlasu nebo v divadle? Tak v tom případě je Den otevřených dveří na Katedře divadelních a filmových studií přesně událost pro tebe.

Co udělat proto, aby ses mohl zúčastnit? Nic extra, zakroužkuj si v kalendáři pátek 1. 12., vezmi si ve škole omluvenku a od 8 do 14h se přijď podívat, kde můžeš od září příštího roku studovat. Do navigace zadej Univerzitní 3 a skrz velkou bránu budovy Konviktu projdi schodištěm či výtahem do 3. patra.

Co tě na DoD KDFS bude čekat? V krásném podkroví Konviktu se kdykoli během dne můžeš potkat a popovídat si s vyučujícími, kteří ti sdělí vše potřebné o studiu. Můžeš se také zeptat studujících katedry v Chillout Roomu v Centru performativity. Od 10h se ti představí studentské spolky, kterých můžeš být (když tě zaujmou) od září součástí. Od 11 a 13 si pak budeš moct vyzkoušet, jak se u nás na katedře učí, abys věděl/a, co tě od září čeká. Ukázky analýzy audiovizuálních děl využiješ taky při přijímačkách. A kdykoli během dne si budeš moci projít všechna zákoutí barokního Konviktu, kde katedra sídlí, pomocí interaktivního audiowalku.

Tak na co čekáš? Říká se, že léta na vysoký škole jsou ty nejlepší, tak nezmeškej svoji příležitost prožít je na Katedře divadelních a filmových studií Univerzity Palackého. Všichni se na tebe moc těšíme!

Ahoj 1. 12. na Konviktu!