Blíží se uzávěrka nominací na Cenu Evalda Schorma

Pondělí 25. březen 2019, 18:20

Cena je určena pro stávající studenty DAMU, JAMU, FFUK, FFMU, FPF, FFUP a Konzervatoří za původní hru, dramatizaci či překlad do češtiny dosud nepřeloženého díla. Na Cenu Evalda Schorma, která je spojena s finanční odměnou, může nominovat jakákoli fyzická osoba, zejména však pedagogové a studenti výše uvedených škol a divadelní odborná veřejnost. Nominace musí obsahovat zdůvodnění, kontakt na nominujícího a nominovaného a samotný text, který je nominován a musí být doručena jednak v písemné formě na adresu DILIA, Krátkého 1, Praha 9, a také elektronicky e-mailem na spalova@dilia.cz.

Termín uzávěrky nominací je 31. března 2019.