Den otevřených dveří KDFS 2. 12. 2022

Neděle 20. listopad 2022, 10:46

10:00–10:30 Představení studentských spolků
Seznámení se spolky, ve kterých můžeš hrát divadlo, pořádat filmové projekce, tvořit podcasty nebo se zapojit do přípravy mezinárodních festivalů.
(Umělecké centrum Univerzity Palackého – Konvikt, Univerzitní 3, 2. patro, Velká posluchárna)

11:00–12.20, 13:00–14:20 Představení výuky a návod na přijímačky
Jak rozumět filmu, rozhlasové hře, TV seriálu nebo divadelnímu představení? Vyzkoušej si, jak se u nás učí, a načerpej inspiraci pro přijímačky.

8:00–14:00 Setkání s vyučujícími a představení katedry
Přijď za námi kdykoliv během dne a zeptej se na cokoliv, co tě v souvislosti se studiem zajímá. Těší se na tebe ti, kdo tě (třeba) budou učit!

8:00–14:00 Kamarádi a chill
Přijď zažít umělecký vibe do našeho chilliout roomu! Čeká tě neopakovatelná atmosféra a taky naše studentky Zuzka a Míša, které ti řeknou, jak vidí studium ony.
(Umělecké centrum Univerzity Palackého – Konvikt, Univerzitní 3, 2. patro, Malá posluchárna)

8:00–14:00 Audiowalk Konvikt
Načti QR kód a ponoř se do zákoutí a chodeb starobylé budovy jezuitského Konviktu, ve kterém naše katedra sídlí. Čeká na tebe spousta překvapení!
(Umělecké centrum Univerzity Palackého – Konvikt, Univerzitní 3, 2. patro, Malá posluchárna – stanoviště s QR kódem a začátek procházky)

Na našem katederním Instagramu se dozvíš nejčerstvější info k přijímačkám a ke studiu. Je to tvůj rozcestník k našim dalším online i offline aktivitám.
web katedry I facebook I instagram
Studuj divadelní studia I Studuj filmová studia I Studuj televizní a rozhlasová studia