Divadelní dílny Divadla Archa

Úterý 5. únor 2019, 14:47

Studenti naší katedry jsou zváni k účasti na divadelních dílnách Putovní laboratoře divadelní praxe, které proběhnou v rámci společného projektu Divadla Archa a organizace British Council v ostravském kulturním centru Cooltour ve dnech 15.-17.2. a 22.-24.2.2019.

Divadelní dílny jsou určené především jednotlivcům či organizacím aktivním v různých oblastech práce s komunitami a jsou pro účastníky zdarma. Výstupem z workshopu by v budoucnosti mohla být dlouhodobější spolupráce s Divadlem Archa, které se zabývá divadelní praxí v širším společenském kontextu. Termín registrace pro studenty naší katedry je otevřený do čtvrtka 14. února (ovšem čím dříve se zájemci ozvou, tím lépe). Hlásit se mohou na e-mail: tatjana.lazorcakova@upol.cz