Filmový festival Zlatý voči přijímá přihlášky

úterý 26. únor 2019, 10:26

Ve dnech 23. a 24. května 2019 proběhne v Praze již 24. ročník Mezinárodního filmového festivalu studentů teorie audiovize ZLATÝ VOČI, který je úzce spjat s katedrou filmových studií FF UK a jejími studenty. Cílem našeho festivalu je prezentovat širší veřejnosti praktická audiovizuální díla současných i bývalých studentů vysokoškolských oborů, jež se (alespoň zčásti) zabývají teorií audiovize. Máte-li ve své zásobě nějaké nové audiovizuální dílo, předveďte ho světu na našem festivalu. A pokud jsou Vaše zásoby pro letošní rok vyčerpané, předejte naše pozvání alespoň svým kamarádům, kteří by se třeba měli o co podělit.

Tematicky či žánrově necháváme soutěžícím absolutní svobodu a primárně nám nejde ani o technickou kvalitu snímků. Díla by v ideálním případě neměla přesáhnout délku 20 minut. V případě zájmu nás lze kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy program@zlatyvoci.cz, informace rovněž vyvěšujeme na webu www.zlatyvoci.cz.

Filmy je možné zasílat do 11. března 2019 (doba bude pravděpodobně prodloužena) na adrese https://filmfreeway.com/ZlatVoi-1.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Jakub Egermajer