Konkurz divadelního spolku Po škole - múzobraní

Čtvrtek 18. říjen 2018, 9:00

Divadelní spolek PO ŠKOLE hledá nové MÚZY a MÚZÁKY. Zveme všechny talentované duše, které zajímá divadlo, aby ze sebe na prknech, co znamenají svět, vymáčkli, co to půjde.

Umět se tvářit jako citrón, pohybovat se jak bohém s trsem vína nebo blaženě ukusovat hříšného jablka. A hlavně mít možnost realizovat se v přátelském týmu plném šťavnatých osobností, kteří si rádi vyposlechnou, co byste chtěli tvořit.

Tvoříme totiž spolu - hlavně DIVADLO dle původních námětů, ale máme rádi i POEZII, kterou jste mohli procítit na autorských čtení Lusk Poetry a nyní procítíte u cyklu Domácí Bá.snění, a taky OSVĚTU. Svými projekty chceme i pomoci, takže v případě kvalitního námětu vyjedeme s divadlem i do středních škol či domovů pro seniory a nebráníme se ani organizaci přednášek.

Láká vás něco z výše uvedeného? Tak se přihlaste! Hledáme HEREČKY, HERCE, VÝTVARNICE/NÍKY (grafika či scénografie) ale i PRODUKČNÍ (ti, co to rádi sledují a organizují z hlediště), ale může se objevit i ambiciózní učeň DRAMATURGIE, co by se svojí zkušeností chtěl trochu mluvit i do podoby hry, kterou budeme zkoušet. Hledáme Múzy či Múzáky, abychom se vzájemně inspirovali v tom, co nás baví.

PIŠTE NA MAIL spolek.poskole@gmail.com pozici, o kterou máte zájem, a my vám pošleme MONOLOG a další informace ke konkurzu, neherecké pozice případně požádáme o portfolio a pozveme na osobní setkání.

Těšíme se na všechno ovoce!