Open Call pro workshop myšlení o divadle praxí CED_OBSRVER

Sobota 25. únor 2023, 13:17

Pokud vás zajímají nejaktuálnější formy divadla a jejich prozkoumávání skrze vlastní zkušenost, prostřednictvím praktického workshopu s divadelníky*cemi, tak... je tu opět CED_OBSERVER.

CED_OBSERVER je výzkumná stáž/ laboratoř pro vysokoškolské i středoškolské studenty a studentky, kterou iniciuje od roku 2020 Centrum experimentálního divadla v Brně ve spolupráci s Katedrou divadelních studií Masarykovy univerzity a s KDFS Univerzity Palackého.

Během jara 2023 se stáž uskuteční už pošesté, tentokrát na téma vibrating ruins.

Stáží budou provázet performerka Katarína Marková a divadelní výzkumník, teoretik průsečíků ekologie a divadla, Milo Juráni.

Reference na minulé ročníky jistě rádi poskytnou Zuzana Macourková a Viktor Hájek

Přihlášky na stáž je možné zaslat do 26. 3. 2023.

Více informací zde: https://www.ced-brno.cz/cs/education/CED-OBSERVER-06/