OST-RA-VAR 2018

Středa 17. říjen 2018, 10:00

Katedra organizuje divadelní exkurzi na 22. ročník Festivalu ostravských činoherních divadel OST-RA-VAR 2018, který se bude konat ve dnech 28. listopadu až 2. prosince 2018. Pro studenty zajistí organizátoři možnost účasti 20 studentů s ubytováním a 10 studentům bez ubytování.

Důležité informace:

Akreditační poplatek je letos 500,-Kč – tento poplatek uhradí každý účastník osobně v den příjezdu na akreditačním místě. Po uhrazení poplatku obdrží každý účastník vstupenky na představení NDM a Divadla Mír + festivalovou kartičku, která umožní volný vstup na ostatní festivalová představení, OFF program a semináře. Poplatek za nocleh je150,- Kč osoba/noc.

Začátek přihlašování je ve čtvrtek 18. 10. v 10:00 – přihlášky zasílejte volnou formou na adresu: anna.gaborova@upol.cz. Nezapomeňte uvést konkrétní dny účasti, požadavky na nocleh (případně bez noclehu) svoje jméno a telefonní a mailový kontakt.

Za katedru bude organizátory akceptována pouze skupinová přihláška!