Praxe v Klubu mladého diváka Arter

Úterý 27. únor 2024, 12:30

Klub mladého diváka Arter, fungující při Moravském divadle Olomouc, vám nabízí praxi na pozici produkce:

Náplň činnosti:

• návštěva představení divadel a kin, recenze - podklady pro promo a informování o činnosti Klubu (fotodokumentace, doporučení jednotlivých představení, silné momenty představení atd - texty pro sociální sítě, web)
  • spolupráce na přípravě programu a eventů pro členy klubu ARTER – příprava prohlídek divadel, workshopů, brunchů, či jiných (komunikace s kulturními centry Ol. kraje, promo událostí na sociálních sítích)
  • agenda sociálních sítí - plán zveřejňování příspěvků pro sociální sítě
  • podílení se na přípravě kampaně pro nový školní rok vždy v LS – spoluvytváření materiálů, promo na školách (oslovení nových potenciálních členů klubu)

Pracovní stáž si můžete také zapsat - i dodatečně - jako předmět.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat vedoucí Arteru Evu Spilkovou (E: kmdarter@mdol.cz, T: 604 274 580).

Informace o KMD Arter najdete zde: www.kmdarter.cz