Přihlaste se na FloraLab

Pondělí 4. březen 2024, 10:42

Jménem mezinárodního multižánrového festivalu Divadelní Flora bychom Vás chtěli přizvat k účasti na programu pro umělecké a uměnovědné vysokoškolské studenty s názvem FloraLab. 27. ročník festivalu se letos uskuteční v termínu od 9. do 20. května a bude dramaturgicky zastřešen mottem Volnost. Nabídne více než dvě desítky inscenací doprovázených besedami a workshopy s tvůrci a dramaturgickými úvody, proběhne několik koncertů a příjemných večerů strávených ve festivalovém šapitó.

Program FloraLab je edukativní a networkingovou platformou pro začínající umělce, uměnovědce, slouží ke společnému sdílení divadelních zážitků a informací. Startuje 10. května a končí 20. května 2024 a stojí 1500 Kč.

Cena zahrnuje vstupenky na všechny inscenace a koncerty. Navíc je pro Vás připraven doprovodný program ve formě besed s tvůrci, dramaturgických úvodů, seminářů se zahraničními hosty a workshopů.

V případě zájmu vyplňte online přihlášku na tomto odkazu. Přihláška je závazná, jejím odesláním (s deadlinem 10. března 2024) se zavazujete k účasti na 27. Divadelní Floře – na všech inscenacích, besedách, seminářích a workshopech. Po uzavření příjmu přihlášek se Vám ozve produkční festivalu Pavlína Drnková a domluví s Vámi již konkrétní informace k pobytu. Předběžný program festivalu naleznete v příloze e-mailu.

Mezitím můžete sledovat festivalové novinky na webových stránkách či na sociálních sítích – na instagramu, na facebooku.