Přípravné kurzy – Pomocné materiály k přijímacím zkouškám

Neděle 5. duben 2020, 22:20

Mimořádně otvíráme sérii prezentací, které v aktualizované podobě nabízíme každoročně v rámci našich Přípravných kurzů k přijímacím zkouškám. Nemusíte jezdit do Olomouce, nabízíme prezentace zdarma až k Vám domů. Najdete v nich mnoho zajímavých informací z oblasti filmu, divadla, televize a rozhlasu, odkazy na odbornou literaturu a praktické návody, jak o těchto médiích přemýšlet. Hodí se to těm z Vás, kteří jste si podali přihlášku na maior kombinaci, stejně jako těm, kteří chcete studovat některý z oborů jako minor.

Jistě objevíte i mnoho zajímavého k maturitě – dějiny, literatura i společenské vědy se přece ve 20. století již bez médií neobejdou! A můžete začít přemýšlet i o tom, jakou analýzu by Vás bavilo psát – filmovou?, divadelní?, na oblíbený televizní seriál nebo podcast?

Přejeme Vám dobrý užitek z našich prezentací a těšíme se na Vás! Brzy se znovu ozveme s přesnou informací k režimu přijímacích zkoušek v aktuální situaci (Covid 19).