Staňte se součástí organizačního týmu festivalu AFO

Pondělí 11. březen 2019, 20:00

Milé studentky, milí studenti,

ať už chcete nasbírat cenné zkušenosti, nebo prostě jen toužíte být součástí festivalové atmosféry zevnitř, máte šanci! Paluba naší rakety s označením AFO54 má volná místa. Můžete se tak stát součástí největší vzdělávací akce Univerzity Palackého – mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc. Pokud máte čas během festivalového týdne (23.–28. 4. 2019), napište nám na e-mailovou adresu nela@afo.cz a společně se domluvíme.

Hledáme milé a komunikativní dobrovolníky na pozici libero.

Co práce obnáší?

• Znát svůj promítací sál a jeho program.
• Hlídat počty diváků a jejich rezervace + mít seznam hostů, které do sálu uvedete.
• S úsměvem odpovídat na dotazy ztracených diváků.
• Poradit, pomoct, vyřešit.

Co z toho budete mít?

• Možnost nakouknout do organizace velké kulturní a vědecké akce.
• Vlastní AFO triko s ultimátním designem od Radima Měsíce.
• Možnost vidět filmy ve svém promítacím sále.
• Vstup na program a hudební program v době, když máte volno.
• Samozřejmě také dobrý pocit, který vždycky zahřeje, a hlavně štábní catering!

Těšíme se na vás!

Nela Beislová | vedoucí štábu AFO