VELKÁ BRITÁNIE - praktická stáž v Bristolu v rámci programu Erasmus+

Pátek 1. červen 2018, 15:17 – Text: -tk-

Nabídka praktické stáže pro studenty

Místo stáže:

Stonožka/Czech & Slovak School Bristol, Bristol, Velká Británie

Informace o organizaci:

Stonožka je dobrovolnická organizace registrovaná na Velvyslanectví České republiky v Londýně, podporovaná Ministerstvem zahraničí i Ministerstvem školství ČR a spolupracující s Českou školou bez hranic, která nabízí rodinám z Bristolu a okolí podporu při vzdělání dětí v českém nebo slovenském jazyce.

Kromě sobotní školy a školky Czech & Slovak School Bristol pro děti od 3 let pravidelně organizuje skupinku pro rodiče s malými dětmi, provozuje Česko-slovenskou knihovnu a pořádá mnoho dalších kulturních, vzdělávacích či zábavných akcí nejen pro česko-slovenskou komunitu.

Kontakt:

Mgr. Veronika Dvořáčková, school@stonozka.co.uk

Doba pobytu:

• min. 2 měsíce, případně 1 nebo 2 semestry

Popis práce:

• Příprava a podpora výuky ve školních a předškolních skupinách včetně plánování osnov, lekcí, příprava materiálů.
  • Příprava, organizace a účast na akcích pořádaných naší organizací.
  • Administrativně-organizační činnost.

Požadavky

• Kladný vztah k dětem a zájem podílet se na chodu naší organizace.
  • Studium Učitelství češtiny jako cizího jazyka, Učitelství pro základní školy (ideálně první stupeň) či Učitelství pro mateřské školy, Logopedie nebo dalších příbuzných oborů (např. Českého jazyka), ale budeme rádi za každého, kdo má zájem o práci s dětmi a má kladný vztah k české kultuře.

Počet stážistů: 2

Více informací o možnosti financování v rámci programu Erasmus+ naleznete v sekci Stáže nebo kontaktujte Mgr. Marii Rakovou (marie.rakova@upol.cz).