Výzva Ost-ra-var 2022 – příležitost pro získání zkušeností publikačních, diskusních i diváckých!

Úterý 4. říjen 2022, 15:17

24. ROČNÍK FESTIVALU OSTRAVSKÝCH ČINOHERNÍCH DIVADEL OST-RA-VAR se koná v termínu 30. listopadu - 4. prosince 2022. Festival nabídne reprezentativní́ průřez tvorbou ostravských scén za poslední́ rok a tradiční rozborové semináře.

Katedra pořádá hromadnou exkurzi pro studenty divadelních studií - zájemci se mohou hlásit na mailovou adresu: anna.gaborova@upol.cz, a to nejpozději do 20. října 2022.  V přihlašovacím mailu musí být uvedeno jméno a příjmení, telefon, email, studijní obor, datum příjezdu a odjezdu, požadavek na ubytování a první a poslední představení, které účastník navštíví. V případě zájmu uveďte, zda vystoupíte se svým názorem na rozborovém semináři, či budete pravidelně přispívat do festivalového blogu.

Program festivalu www.festivalostravar.cz

Akreditační poplatek je 500,- Kč, (akreditační́ poplatek se netýká účastníků, kteří́ vystoupí na rozborových seminářích nebo budou publikovat na festivalovém blogu).

Doplatek na ubytování je 250,-/noc.

Oba poplatky hradíte hotově při příjezdu na festival!

Počet účastníků je omezen, přihláška je závazná a studenti, kteří se 14 dní před konáním festivalu neomluví, platí organizátorům storno poplatek za ubytování.

Více informací najdete zde v přiloženém dokumentu – věnujte jim pozornost!